Rreth Fuqiang

Një grup i specializuar në produkte të personalizuara automatike

Subjekti afarist Fuqiang është themeluar në vitin 2005. Ne jemi të specializuar në prodhuesit e gomës, gomës dhe TPE të derdhur, pjesëve prerëse, bakrit të gërshetuar, parzmoreve elektrike si dhe zgjidhjeve të paketave të baterive EV me kapacitet profesional OEM/ODM, në në të njëjtën kohë distributori i autorizuar i Nitto Denko dhe Saint-Gobain.Përkushtimi ynë është inovacioni, cilësia dhe personalizimi i provuar nga certifikatat IATF16949 dhe 134 patenta kombëtare.

Ne jemi duke u zgjeruar globalisht me operacione dhe fabrika në vende strategjike në Kinë si Fuzhou, Tianjin, Chongqing, Foshan dhe Wuhan, si dhe një fabrikë të re në Uzbekistan në 2023. Ky zgjerim nënvizon angazhimin tonë për të ofruar shërbime dhe mbështetje të lokalizuar në tregje të ndryshme .

0 +
Vendosni
0 +
Fabrika
0 +
+
Punonjësit
0 +
Përvoja

Zgjidhje

LAJME

• Mbani një seminar mbi çështjet e koleksionit brenda kompanisë;• Ofroni zgjidhje video online me klientët;• Vendosni për një plan trajtimi dhe ekzekutoni atë shpejt;• Zgjidhini problemet e klientëve sa më shpejt të jetë e mundur.

• Oferta e shpejtë;• Prodhimi i mostrave, dërgesa ajrore;• Pas miratimit, fillon prodhimi masiv• Prodhimi përfundon porosinë;• Vlerësimi i rrugës më të shpejtë;• porosia e plotë;• Porosia e re.

• Klientët ofrojnë vizatime 2D/3D dhe bëjnë kërkesa;• Ekipi i projektit kryen vlerësimin dhe kuotimin;• Prodhimin dhe transportin e mostrave;• Plotësoni kërkesat e klientëve dhe gjenerimin e grupeve fillestare.

Lajmet e Fuqiang

BESIM POPULLOR
news3.png
Eksplorimi i rolit të vulave të gomës në përmirësimin e performancës së automobilave
2024/03/11

Guarnicionet gome të automobilave luajnë një rol thelbësor në përmirësimin e performancës së automjetit dhe komoditetit të pasagjerëve, nga mbyllja e rrjedhjeve deri te përmirësimi i ekonomisë së karburantit.Ky artikull shqyrton tendencat dhe të dhënat aktuale në lidhje me përdorimin e vulave të gomës brenda këtij sektori të inxhinierisë. Vulat e gomës së automobilave luajnë një rol thelbësor

LEXO MË SHUMË
news1.png
Fabrika e re e Fuqiang në Uzbekistan: Ndikimi global në prodhimin e pjesëve të këmbimit të automobilave
2024/03/11

Hyrje: Fuqiang, një ndërmarrje private e nderuar ndërkombëtare, është e emocionuar të njoftojë fillimin e prodhimit në shkallë të plotë në fabrikën e saj më të avancuar në Uzbekistan.Specializuar në prodhimin e pjesëve rezervë të automobilave, duke përfshirë komponentët e derdhur prej gome, pjesë të prera me shkumë, dhe au

LEXO MË SHUMË
news2.png
Entiteti Fuqiang ngriti modelin e ndërmarrjes kombëtare kineze
2024/03/11

Fuqiang Entity: Driving Excellence në Prodhimin e Pjesëve Automobilistike Themeluar në vitin 2005, FuQiang Entity është rritur në një ndërmarrje të frikshme në industrinë e automobilave, e specializuar në prodhimin e një game të gjerë të komponentëve të automobilave.Me selinë e saj në Fuzhou, Provinca Fujian, kompania

LEXO MË SHUMË
微信图片_20240126131900_副本.png
Mbushësit e ngjeshjes me shkumë silikoni të FuQiang për automjetet elektrike (EV): Rritin jetëgjatësinë e baterisë dhe garantojnë sigurinë li-jon
2024/01/30

Hyrje: Tregu i automjeteve elektrike (EV) ka përjetuar një zgjerim të jashtëzakonshëm gjatë viteve të fundit, duke shitur mbi 1.5 milion EV vetëm vitin e kaluar.Shitjet globale të Automjeteve të Energjisë së Re parashikohen të arrijnë në 20 milionë deri në vitin 2024 - duke treguar një premtim të madh për këto makina miqësore me mjedisin!Megjithatë, performanca,

LEXO MË SHUMË

Vendndodhja e Entit

Materiali i avancuar Fuqiang MCHJ XK

Personi përgjegjës: Mandy Huang
Email: mandy.huang@fuqianggroup.com
Informacioni i kontaktit:  +998-956679988
Adresa: ANDIJON SHAHAR, ANDIJON MFY, SHIMOLIY SANOAT KO'CHASI 16-UY
Produktet kryesore: Produkte të derdhura, produkte ngjitëse me shkumë

SHBA, Meksikë, Evropë, Tajlandë

Projekti

Me kapacitet profesional OEM/ODM

Ne kemi një ekip dhe ekspertizë profesionale R&D, shërbime ODM, OEM dhe takime online për mbështetje teknike.Ne mund t'u ofrojmë klientëve zgjidhje dhe aplikacione të personalizuara dhe të punojmë me ta për të zhvilluar produkte inovative.

Kontaktoni

Ne jemi të specializuar në prodhimin e produkteve të gomës dhe shkumës duke përfshirë nxjerrjen, derdhjen me injeksion, formimin e kurimit, prerjen e shkumës, shpimin, petëzimin etj.

Lidhjet e Shpejta

Produktet

Na kontaktoni
Shtoni: Nr. 188, Rruga Wuchen, Parku Industrial Dongtai, Qingkou Town, Minhou County
WhatsApp: +86-137-0590-8278
Tel: +86-137-0590-8278
Telefoni: +86-591-2227-8602
E drejta e autorit © 2024 Fuzhou Fuqiang Precision Co., Ltd.Teknologjia nga  liderong